Adres ve Ulaşım

Yazdır

Muş Alparslan Üniversitesi

Muş Alparslan Üniversitesi Kampusu, Rektörlük, Diyarbakır Yolu 7. km 49250- MUŞ, 49250 Güzeltepe/Muş Merkez/Muş

Ulaşım Haritası

 

 

Havayolu ile Ulaşım 
Muş’ta yurt içi uçuşlara açık bir havalimanı bulunmakta olup haftanın her günü, Ankara-Muş ve İstanbul-Muş uçuş seferleri, haftanın iki günü (Salı, Perşembe) ise Bursa-Muş uçuş seferleri düzenlenmektedir.
 
Uçuş seferleri hakkında güncel bilgi Muş havalimanı internet sayfasından öğrenilebilir.  http://www.mus.dhmi.gov.tr/havaalanlari/default.aspx?hv=31


Karayolu ile Ulaşım 

Birçok şehirlerarası otobüs firması kongrenin yapılacağı Muş iline düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Bu sayede Muş’a ülkemizin çoğu şehrinden doğrudan seferlerle ulaşmak mümkündür. Muş’a sefer düzenleyen otobüs firmalarından bazıları şunlardır:

Vangölü Turizm

Lider Muş-Tur Seyahat

Kamil Koç Turizm

Metro Turizm

Bu firmaların genel ağ (İnternet) sitelerinden isterseniz hareket saatlerini öğrenebilir, isterseniz de yer ayırtabilir veya bilet alabilirsiniz. 

Şehir İçi Ulaşım 

Muş’a gelen katılımcılarımızın, önceden bilgi verilmeleri halinde, Muş Havaalanından veya Otobüs Terminalinden, Sempozyumun yapılacağı mekâna ulaşımı, Üniversite tarafından sağlanacaktır.

Konuklarımızın geliş ve dönüş tarihleri ile saatlerini daha önceden bildirmeleri gerekmektedir.

Katılımcılarımızın dönüşleri sırasında zorluk çekmemeleri için dönüş bileti işlemlerini kayıt ve giriş işlemlerinden önce yaptırmaları gerekmektedir.

 

 

Wednesday the 22nd. | Home | Free Joomla Templates